Укр.

Майстер клас зі обслуговування комп’ютерної електроніки | Учасники вивчають специфіку налаштування та роботи маршрутизаторів

11:06, 23-12-2023

На останньому занятті гуртка "Клуб Комп'ютерної Електроніки" учасники першого та других курсів взяли участь у заході, що включав у собі розбір, очищення і тестування ноутбука та налаштування та ознайомлення з особливістю роботи маршрутизатора.

Цей захід відбувся одночасно в двох аудиторіях. Студенти першого курсу вивчали основи налаштувань та роботу простих маршрутизаторів. У другій аудиторії лаборант кафедри проводив майстер-клас з розборки, очищення та покращення роботи ноутбука.

Такий формат занять дозволив студентам поглибити свої знання та навички в різних аспектах галузі Комп'ютерної Інженерії. Захід був спрямований на розвиток практичних навичок студентів і зробив можливим ознайомлення з різними аспектами сучасних технологій.

Незважаючи на те, що це був останній день гуртка, учасники встигли отримати корисні відомості та враження від заходу. Згідно з планами, після новорічних канікул гурток планує відновити свою роботу з новими цікавими заходами та можливостями для студентів різних курсів. Учасники старших курсів також вітаються приєднатися до гуртка, де їх досвід і знання можуть стати корисними для молодших колег.

До речі, цікава новина для майбутніх абітурієнтів 2024 року: починаючи з лютого 2024 року, при проведенні “Днів Відкритих Дверей”, абітурієнти матимуть можливість відвідати наш гурток та ознайомитися із життям кафедри.

Це дозволить особисто побачити, як ми працюємо та які можливості ми можемо надати тим, хто планує вступати до нашої спеціальності у найближчий час. Комп'ютерна інженерія завжди потрібна, і ми готові ділитися своїм досвідом та знаннями з усіма, хто це цінує!

КЛУБ КОМП’ЮТЕРНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ

До речі…. (що як і минулого року) Наша Кафедра Комп'ютерної Інженерії приймає будь-яку електроніку, незалежно від її робочого стану - починаючи від периферійних пристроїв (кабелі, навушники, клавіатури, мишки) і закінчуючи комплектуючими для ПК, смартфонами, приставками та іншою електронікою.

Якщо у Вас є не потрібна електроніка, приносьте до Деканату ННІІТ (каб.214), де зможете передати нам на гурток непотрібну для Вас електроніку, яка так потрібна для відточення навичок на практиці.